Lego Harry Potter - Flaga domu Slytherin

Hej! Czy są tutaj fani uniwersum Harrego Pottera? Nie potrafię zliczyć ile razy oglądałam filmy a całą serię przeczytałam z dobre 3 razy. Jako wielka fanka tego małego czarodzieja chcę mieć w swojej kolekcji jak najwięcej gadżetów związanych z HP. Czas na reckę mojego pierwszego zestawu klocków Lego z serii Harry Potter.
źródło: https://www.taniaksiazka.pl/

Zestaw LEGO® (76410) Flaga (herb) domu Slytherin to jedna czterech dostępnych w całym zestawie. Uwielbiam Gryffindor ale całym serduszkiem jestem za Slytherinem dlatego tą właśnie flagę wybrałam. 

Ten zestaw lego jak i trzy pozostałe z serii herbów domów są nie tylko gotową makietą do zabawy i odgrywania różnych scen ze świata magii, mogą być świetną osobą ponieważ ... można je powiesić na ścianie ! Wtedy utworzą super dekorację dla prawdziwego fana Harrego Pottera. 

źródło : https://www.flickr.com/photos/tormentalous/52875154194/in/photostream/

Złożony zestaw z jednej strony jest flagą domu Slytherin a po rozłożeniu jest gotową makietą pokoju wspólnego.  Do zestawu dołączone są 3 mini figurki : Draco Malfoy, Pansy Parkinson oraz Blaise Zabini (trzej topowi ślizgoni) . Figurki mają nadrukowane dwie różne miny, które można dowolnie zmieniać podczas zabawy. 


źródło : https://www.taniaksiazka.pl/

Flaga przedstawia herb domu Slytherin™ i otwiera się, ukazując pokój wspólny ze stołem, sofą, dwoma lampami, schodami i szafką, która otwiera się, aby odsłonić tajną wiadomość. Świetnym elementem jest ruchomy obraz założyciela Domu- Saalazara Slytherin'a. 

źródło: https://www.lego.com/cdn/cs/set/assets/blt32d64618fa64591c/76410_alt3.png


Zdecydowanie jestem zachwycona tym zestawem i mimo, że to moj pierwszy zestaw Lego z serii Harry Potter, muszę uzbierać pozostałe flagi bo myślę, że efekt powieszonych herbów na ścianie będzie wow.

źródło: https://www.brothers-brick.com/2023/04/18/lego-harry-potter-house-banners-show-your-gryffindor-ravenclaw-slytherin-or-hufflepuff-colors-review/lego-harry-potter-house-banners-76409-76410-76411-76412-tbb-review-1/Zestaw proponowany jest dla dzieci od 9+ ale każdy dorosły, który wychował się na uniwersum Harrego Pottera będzie zadowolony i razem ze swoim dzieckiem może wprowadzić odrobinę magii.

Ten oraz inne magiczne zestawy Lego Harry Potter dostępne tylko na TaniaKsiazka.pl Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dzięki z Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2014 Mint on Mars , Blogger