My Beloved Monster - Marta Łabęcka

 Cześć

Dziś przychodzę do Was z propozycją literatury dla młodzieży tzn "Young Adult". Jest to książka przeznaczona dla czytelników 15 +. 

 


źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5024793/my-beloved-monster

 
 

 

Opis fabuły:

Trudno było o spokojniejsze miejsce niż Norwood w Karolinie Północnej. Każdy każdego znał, więc nawet nie dało się poczuć anonimowym. Wszyscy wiedzieli dokładnie o troskach pozostałych, robili w wolnym czasie szereg rzeczy, a jednocześnie łączyła ich przyjaźń. Złe wydarzenia nie miały tu racji bytu. Aż do pewnego feralnego dnia, kiedy nudę małego miasteczka przerwała makabryczna zbrodnia.

Chadwick Myers, o którym nikt dotąd nie powiedziałby złego słowa, sięgnął po broń i strzelił do swoich bliskich przyjaciół. Holly Wilson, jego dziewczyny, nie było wtedy w szkole, a to skłoniło miejscową społeczność do snucia domysłów. Plotka głosiła, że musiała być jego wspólniczką, choć nikt o nic jej nie zapytał. Spokój odszedł tak nagle, jak się pojawił, a Norwood momentalnie znalazło się na pierwszych stronach gazet.

Holly nigdy nie uwierzy, że jej Chadwick jest potworem. Że zabił z zimną krwią, a potem i sobie odebrał życie. I nie spocznie, póki nie wyjaśni całej sprawy.

 

Jakie sekrety skrywał Chad? Czy jego dziewczyna Holly rozwiąże zagadkę przeszłości? 

Autorka książki Marta Łabęcka jest autorką kilku już książek z gatunku Young Adult a książka My Beloved Monster (czyli Mój Ukochany Potwór) jest naprawdę warta przeczytania i poświęcenia czasu na lekturę. 

 

Ogólnie nie jest fanką książek Young Adult ale tutaj intryga i fabuła porwały mnie do dalszego czytania. Polecam również inne powieści z kategorii dla młodzieży, bestsellery czytelnicze. 


Za egzemplarz dziękuję sklepowi Tania Książka. 

 

  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dzięki z Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2014 Mint on Mars , Blogger