Gra towarzyska - Dylematy. Gra po której "stracisz" znajomych z przymrużeniem oka.


 Cześć! 

Jaki jest Wasz przepis na udaną domówkę? Czy jest to głośna muzyki i trunki dla dorosłych a oglądanie filmów lub granie w gry towarzyskie? 

Ja zdecydowanie wolę posiedzieć w gronie znajomych i zagrać w karty lub gry planszowe. Tym razem wybrałam grę towarzyską "Dylematy". Zapraszam na krótką recenzję. 

źródło: https://www.taniaksiazka.pl/gra-dylematy-rebel-p-998244.html

Gra towarzyska Dylematy składa się z zestawu kart z różnymi pytaniami, które skłonią całe towarzystwo do refleksji nad odpowiedziami. Jest to idealna gra na rozkręcenie imprezy oraz poznanie sposobu myślenia swoich znajomych i przyjaciół. 


Zasady gry:

Gra "Dylematy" polega na podejmowaniu moralnych, nierzadko trudnych wyborów. Przeznaczona jest dla 4-15 osób, dzięki czemu idealnie nadaje się na przeróżne spotkania towarzyskie. W każdej rundzie na środku kładziona jest karta z problematycznym zagadnieniem i dwoma sposobami jego rozwiązania. Zadaniem graczy jest wspólna dyskusja na temat rozwiązań oraz samodzielne wybranie jednej z opcji. Po zakończonej rozmowie jeden z uczestników zgaduje, na którą z możliwości zdecyduje się większość. Jeśli odgadnie poprawnie, otrzymuje punkt. Wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy zdobędzie 5 punktów.


W związku z tematyką pytań wersja gry jest dla osób pełnoletnich ale firma Rebel - wydawca gry pomyślał również o młodszych użytkownikach. Wszystkie wersje gry Dylematy oraz inne gry planszowe i towarzyskie są dostępne w sklepie internetowym Tania Książka. 


Karty:

Karty podczas rozgrywki są podzielone na 3 kategorie dylematów: łatwych, trudniejszych i arcytrudnych.  Poniżej przykładowe karty z każdej kategorii:

 
 

                      Gra towarzyska Dylematy to świetny pomysł na rozkręcenie każdej imprezy!

 

  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dzięki z Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2014 Mint on Mars , Blogger