Lego Harry Potter - Flaga domu Gryffindor

 Hej!

Czy pamiętacie moją poprzednią recenzję klocków Lego Harry Potter- Flaga domu Slytherin? Pisałam tam, że zdecydowanie chciałabym mieć wszystkie flagi w kolekcji. 

Moim kolejnym zestawem z uniwersum Harrego Pottera jest flaga  domu Gryffindor- najważniejszego domu. W końcu nie inny jak Harry Potter jest jego dumnym przedstawicielem. 

 

źródło: https://www.taniaksiazka.pl/lego-harry-potter-flaga-gryffindoru-76409-klocki-p-1792052.html#


Zestaw  LEGO® (76409) czyli Flaga Domu Gryffindor to chyba jeden z najbardziej rozchwytywanych zestawów. Duma z bycia fanem Harrego Pottera i ogólne szaleństwo za Harrym, Ronem i Hermioną sprawiają, że ten zestaw na chwilę obecną jest  trudno dostępny. 

Zestaw ten wchodzi w skład całej kolekcji herbów (flag) domów Hogwartu. Oczywiście do zakupienia mamy jeszcze Slytherin, Ravenclaw czy Hufflepuff

Ten przenośny zestaw to jedna z czterech flag domów Hogwartu™ do kolekcjonowania. Zawiera minifigurki Harry'ego Pottera, Angeliny Johnson i Neville'a Longbottoma™, a także złoty znicz i Miecz Gryffindora™ do odgrywania ról. W sumie to można by było się spodziewać figurek Harrego, Rona i Hermiony czyli złotego trio Gryffindoru ale figurki te dostępne są osobno w innych zestawach.

I tak figurka Harrego jest tutaj "odświeżona", ponieważ w innych zestawach Lego z uniwersum Hogwartu, nasz główny bohater wygląda zgoła inaczej. 


https://www.taniaksiazka.pl/lego-harry-potter-flaga-gryffindoru-76409-klocki-p-1792052.html#

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci 9+ i zawiera  elementów, które razem połączone stworzą piękny wspólny pokój domu Gryffindor gotowy do zabawy i pobudzający wyobraźnię.  

https://www.taniaksiazka.pl/lego-harry-potter-flaga-gryffindoru-76409-klocki-p-1792052.html#
Magiczne efekty 3D – soczewkowa tablica tworzy iluzję ruchu, głębi na schodach, trofeum pokazującego pierwsze lub czwarte miejsce, Syriusza Blacka™ pojawiającego się w ogniu oraz ruchomy obraz Godryka Gryffindora- założyciela domu Gryffindor.

https://www.taniaksiazka.pl/lego-harry-potter-flaga-gryffindoru-76409-klocki-p-1792052.html#

Złożoną flagę Gryffindoru można powiesić na ścianie - tak jak pozostałe flagi z serii Herbów Domów Hogwartu. Do kompletu polecają się inne zestawy Lego Harry Potter.


Szukasz idealnego pomysłu na prezent? Klocki Lego to zawsze sprawdzony pomysł.

Post powstał w współpracy z Tania Książka. plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dzięki z Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2014 Mint on Mars , Blogger