Personalizowana pieczątka do odzieży STIKETS

 Cześć!

Czy znacie tą sytuację gdy do żłobka lub przedszkola chodzi kilka dzieci o tym samym imieniu? Jest to sytuacja coraz to bardziej spotykana na polskim podwórku. Gama imion jest ograniczona, a te najbardziej popularne biją na rekordy. 

Co w takiej sytuacji ma zrobić zagubiony rodzic lub opiekun? Jednym z wyjść jest znakowanie odzieży swojej pociechy i dziś przedstawię Wam super gadżet, który sprawdzi się nie tylko w żłobku czy przedszkolu ale na wszelkiego rodzaju zajęciach poza szkolnych. 

Znakowanie odzieży swojego dziecka to super pomysł aby nie tylko rozróżnić ubrania ale rówież pomóc np paniom w żłobku czy przedszkolu. 

W grupie żłobkowej, do której chodzi moja córka Jagoda jest jeszcze jedna Jagódka ale ciocie nie będą mieć problemów aby przebrać moją pociechę w jej ubrania ponieważ będą one stemplowane.  
Oprócz ubrań możemy jeszcze stemplować buty w środku, zeszyty, notesy i rzeczy osobiste dziecka. Mimo, że pieczątka jest stricte zaprojektowana dla ubrań, na zasadzie testów postęplowałam także kilka pluszaków od Jagody i buty w środku. 

Personalizowana pieczątka do ubrań i innych przedmiotów Stikets dostępna jest w 2 rozmiarach: okrągłym i prostokątnym. Cała personalizacja odbywa się na stronie producenta, w bardzo przyjaznym i prostym obsługowo layoucie. 


Oprócz imienia i opcjonalnie nazwiska, możemy wpisać numer telefonu lub adres zamieszkania. Wybieramy fantazyjną obwódkę lub nie, oraz znaczek graficzny np żyrafę lub samochód. Mamy wiele możliwości wykreowania idealnej pieczątki, takiej, która spodoba się dziecku. 

W zestawie startowym jest tusz w kolorze czarnym, który wystarczy na około 1000 aplikacji. Sam kartridż kosztuje o wiele mniej i również jest w nim tusz na około 1000 przystęplowań. Tusz jest nietoksyczny, idealnie sprawdzi się na powierzchniach gładkich, papierowych i materiałowych. 

Zalety pieczątki do ubrań Stikets: 

- personalizacja stempla 

- nietoksyczny tusz wystarczający na 1000 aplikacji 

- tusz zmywalny w temperaturze 30 stopni po kilkukrotnym praniu 

- tusz odporny na otarcia i pot 

- łatwy montaż kartridża 

- gotowe do użytku zaraz po odpakowaniu DO KOŃCA KWIETNIA na hasło "mint2021" macie -15% zniżki na stikets.pl na cały asortyment! 

Ja od siebie polecam personalizowane magnesy na lodówkę zrobione ze zdjęć. Są przeurocze, mogą by super prezentem np na dzień matki lub inną okazję, do tego dobrze się trzymają bo ich cała powierzchnia jest namagnesowana. 


Czy myślicie, że pieczątki do odzieży to zbędny gadżet czy raczej tak jak ja, 

uważacie, że to super pomysł? 


Do następnego, 


Data 

19.04.2021 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dzięki z Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2014 Mint on Mars , Blogger