Dimedic - przychodnia online. Odbierz e-receptę nawet w 10 minut.

 Cześć. 

W dobie trwającej pandemii koronawirusa ciężko jest dostać się do lekarza specjalisty. Wizyty są anulowane, przekładane a samo skorzystanie z opieki specjalisty prywatnie kosztuje o wiele więcej niż przed światowym problemem COVID 19.Jest to dość uciążliwe w momencie kiedy potrzebujemy jakiś lek na receptę lub jeśli bierzemy medykamenty na stałe jak na przykład tabletki na ciśnienie, tabletki antykoncepcyjne czy leki na serce. 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie pacjentów do dostępności leków na receptę powstały przychodnie online, czyli strony www gdzie po wywiadzie lekarskim i opłaceniu kosztów wystawienia e recepty, możemy takową otrzymać. 

Moim wyborem przychodni online jest Dimedic. Dlaczego akurat ta poradnia? Ma łatwy w użyciu interface, oferuje wiele konsultacji ze specjalistami zarówno dla kobiet i mężczyzn, a co najważniejsze w dniu robocze można otrzymać e receptę nawet w 10 minut. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zmęczonych wiecznymi kolejkami pacjentów. 

Aby skorzystać z porady online wystarczy założyć konto na portalu przychodni tutaj, uzupełnić dane osobowe, wybrać jaki rodzaj konsulacji nas interesuje (na przykład recepta na antykoncepcję hormonalną) i przejść bezpośrednio do wywiadu lekarskiego, na którego podstawie lekarz przepisze nam e-recepte na wybrany lek. Należy podawać informacje zgodne z aktualnym stanem zdrowia. To bardzo ważne przy stałych lekach na receptę, ponieważ nieodpowiednie dawkowanie medykamentów może skończyć się utratą zdrowia lub życia. 

Ps. Jeśli założycie konto przez link podany wyżej, dostaniecie zniżkę na konsultacje medyczną :) Jak wykupić leki z e recepty? Wystarczy udać się do najbliższej apteki i podać farmaceucie kod pin przypisany do recepty (dostaniecie go emailem) i swój pesel.

Korzystanie z poradni online i wykupienie e-recepty to naprawdę łatwa i przyjemna rzecz. Omija nas stanie w kolejkach do specjalisty i umawianie się na odległe terminy. W kilka minut możemy otrzymać receptę na lek, który jest nam potrzebny. 


Korzystacie z usług przychodni online regularnie a może to będzie Wasz pierwszy raz?

Jestem ciekawa waszych doświadczeń z e-receptami. 


Do następnego, 


Data:

12.12.20204 komentarze:

 1. Ja korzystam z luxmedu. Niemniej jednak bardzo fajna opcja dla osób, które szukają alternatywy dla znanych przychodni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie korzystałam, nie wiem jak z lekami na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy, czy można tak bezproblemowo załatwić.

  OdpowiedzUsuń
 3. dimedic jest w porządku. Korzystam z ich strony ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie rozwiązania są super... Przyszłość jest dzisiaj :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dzięki z Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Blog nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies tak zwanych "ciasteczkach".

Copyright © 2014 Mint on Mars , Blogger